Duet skrzypcowy, skrzypaczki

LECTRICA DUO - KASIA & PAULA to jedyny duet skrzypcowy w którego składzie współbrzmią elektryczne skrzypce i klasyczne akustyczne instrumenty oraz elektryczne harfy.

Duet skrzypcowy ELECTRICA DUO - KASIA & PAULA jest pierwszym Duetem skrzypcowym w Polsce, który wykonuje zarówno standardy muzyki klasycznej, filmowej, musicalu ,pop ,Dance jak i własne kompozycje skomponowane specjalnie dla KASIA &PAULA. Skrzypaczki charakteryzują się niespotykanym temperamentem i dynamiką grania live - na żywo ,dialogiem z publicznością i świetnym kontaktem ze słuchaczami. Duet skrzypcowy Electrica Duo-Kasia & Paula został wielokrotnie doceniony w programach TVP, Polsat ,TVN ponadto skrzypaczki wystąpiły w wielu produkcjach telewizyjnych oraz radiowych. Duet skrzypcowy z wykorzystaniem dodatkowych instrumentów w postaci harfy stacjonarnej i harfy mobilnej jest jedynym obecnie duetem skrzypcowym w Europie, który łączy elektryczne harfy i skrzypce.

Skrzypaczki realizują największe i najbardziej ambitne projekty, przykładając szczególną wagę do profesjonalnej oprawy nagłośnieniowej i wizualnej. Duet skrzypcowy ELECTRICA DUO - KASIA & PAULA posiada własne zaplecze techniczne - lasery ,pirotechnikę ,ognie ,scenę ,światło i dźwięk. Skrzypaczki realizują Show muzyczne w USA, Europie, Azji. Duet skrzypcowy Electrica Duo - Kasia & Paula przygotowuje nowy materiał na drugą płytę gdzie skrzypaczki zaprezentują zupełnie nowe muzyczne oblicze.